Трициклы Геркулес


XIV Міжнародна виставка “КомунТех 2016”

Ключове виставкова подія в Україні, за яким закріпилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для всіх учасників житлово-комунальної сфери.

Щорічно керівники органів державної і виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес-співтовариство, діячі науки, інвестори та експерти з країн ближнього і далекого зарубіжжя обговорюють завдання, що стоять перед галуззю і розробляють ефективні механізми співпраці. Рішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично-дорожнього господарства, проведення дорожньо – будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України, Асоціації міст України.

За роки існування «КомунТех» став стартовим майданчиком для виходу на український ринок десятків успішних компаній, що займають сьогодні лідируючі позиції в галузі. Участь у виставці надасть експонентам унікальну можливість ефективно позиціонувати свій виставковий продукт, вивчити кон’юнктуру ринку, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів, ініціювати просування власних проектів, укласти вигідні контракти. Виставка «КомунТех» націлена, в першу чергу, на цільову аудиторію, значна частина якої – це фахівці, які мають повноваження приймати рішення і брати участь в процесі закупівлі експонується продукціі.

Головна складова виставки – Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» (організатор: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі: підвищення якості питної води, перспективам розвитку централізованого теплопостачання, стратегічного планування у сфері поводження з побутовими відходами, розвитку геотермальної енергетики, реалізації проектів енергоефективності в будівництві і ін.


Геркулес