Трициклы Геркулес


Трицикли «Геркулес» – оптимальне рішення для сільського господарства!


Успіх, прибуток, ефективність будь-якого сучасного сільськогосподарського підприємства залежать від багатьох складових, і в першу чергу від транспортних засобів. Це допоміжна спецтехніка для посадочних і збиральних робіт, транспорт для внутрішнього користування, машини для перевезення та реалізації готової продукції.

На сьогоднішній день в сільському господарстві все вирішують швидкість і оперативність. Тому при виборі техніки розглядаються наступні показники:

1) Вантажопідйомність: в основному, в аграрній сфері використовуються комерційні легкі вантажні автомобілі вантажопідйомністю до 3-3,5 тонн.
2) Витрата палива: у машин, згаданого вище класу з дизельним двигуном, при середньому завантаженні витрата становить 10-12 літрів на 100 км. При максимальному завантаженні витрата збільшується до 15-18 літрів.
3) Прохідність: сьогодні стан доріг в нашій країні – залишає бажати кращого. У сільській місцевості – найчастіше бездоріжжі. Від вантажного транспорту потрібна підвищена прохідність в складних умовах.
4) Вартість обслуговування: будь-який транспорт вимагає уваги! Особливо машини, що витримують постійні великі навантаження. В першу чергу (виходять з ладу) ремонтуються: ходова частина, гальмівна система і КПП. Заміна цих вузлів проводиться після кожних 100 тисяч кілометрів пробігу. При цьому вартість деталей і роботи становить не менше 2-2,5 тисяч доларів США.

Моніторинг сільськогосподарської сфери в Україні показує, що існує велика потреба в спеціальній допоміжній техніці. Так само в нинішній економічній ситуації, аграрії та фермери розглядають всі можливі шляхи оптимізації постійних статей витрат. І зокрема, розглядається можливість заощадити за рахунок транспортної складової. Як наслідок, намагаються (пробують) застосовувати сучасні більш ефективні і економічні види транспорту. Один з варіантів зниження витрат на перевезення і утримання автопарку – це використання триколісних вантажних мотоциклів в господарстві, для перевезення невеликих вантажів вагою до 1 тонна.

В Україні найширший модельний ряд трициклів представляє ТМ «Геркулес».

Переваги використання трициклів очевидні.

  • Значно менша вартість трицикла. В Україні ціни на нові вантажівки стартують від 14 тисяч доларів США, тоді як дорогий трицикл обійдеться близько 5 тисяч.
  • У трициклів максимальна вантажопідйомність нижче і становить 1 тонну. Однак, при цьому співвідношення вантажопідйомності до витрати палива в рази менше. Якщо вантажівка при максимальному завантаженні вимагає від 10-літрів палива на 100 кілометрів, то для бензинового трицикла, витрата до 5 літрів. Є моделі трициклів з електродвигунами, що ще більш спрощує процес експлуатації. Витрати на експлуатацію трицикла в кілька разів нижче, ніж на автомобіль.
  • Завдяки малим габаритам і посиленою підвісці трицикли мають гарну маневреність і прохідність. В обслуговуванні та ремонті трицикли більш прості і в рази дешевше ніж автомобілі.

Трицикли ТМ «Геркулес» – надійний помічник у господарстві. Це по-справжньому вірне рішення для сучасних аграрних підприємців, які прагнуть оптимізувати витрати і підвищити рентабельність свого бізнесу.

Консультанти компанії «Геркулес» дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть вибрати саме ту модель, яка максимально ефективно підійде для Вашого Бізнесу!

Геркулес