Трициклы Геркулес


Трицикли “Геркулес” – надійний помічник для вашого бізнесу!

У непростій економічній ситуації, яка склалася сьогодні в Україні, багато власників власного бізнесу замислюються про способи економії. У більшості напрямків бізнесу, перевезення різних вантажів є однією з базових статей витрат.

Постійно зростаючі ціни на паливо, необхідність ремонту та обслуговування автомобілів, при їх незначній завантаженні, призводять до фінансових втрат. Щоб їх уникнути, необхідно оптимізувати логістику транспортування вантажів, а також шукати більш економні варіанти перевезення, тобто переходити на малий комерційний транспорт.

У разі, якщо мова йде про транспорт малої вантажопідйомності розумним і практичним вибором буде перехід на трицикли. У цій статті ми відповімо на найбільш поширені питання про даному виді транспорту.


Що таке трицикл?

Трицикл – транспортний засіб з трьома колесами. До трициклів відносять: трайк (триколісні мотоцикли), автомобілі з трьома колесами, триколісні моторолери та велосипеди.

Для управління трицикла потрібні права категорії «А» або категорії «B1», в залежності від ваги трицикла. Всі власники категорії «В» (автомобілі до 3,5 т, не більше 8 пасажирських місць) можуть без наслідків пересідати на трицикли.

Сучасний тип вантажного трицикла зародився в Італії, після Другої світової війни. Це відомі по всьому світу триколісні моторолери Piaggio APE.

Вже багато років в Європі лідерство ринкапродолжают тримати трицикли Piaggio APE.

Їх активно використовують у вуличній торгівлі і службах доставки. У багатьох містах Європи можна побачити на мобільну кав’ярню навіть цілі пересувні кафе на базі Piaggio APE.

В СРСР найвідомішою моделлю триколісного моторолера був «Мураха», який випускався з 1959-1995 рр. і експортувався в 21 країну світу.

У країнах Азії трицикли використовуються не тільки для перевезення вантажів і як міське таксі.

В Індії це трицикли марки Bajaj, відомі по всьому світу як Тук-туки.

Найбільше модифікацій трициклів виробляє Китай. Їх можна поділити на два основних типи: вантажні і для перевезення пасажирів.

Конструктивно моделі можуть бути з кабіною і без, з рульовим керуванням як на мотоциклі або з управлінням автомобільного типу, бензинові або електричні.

Різноманітність моделей трициклів в Китаї зашкалює, так як їх застосовують практично скрізь це найдоступніший вид транспорту для перевезення вантажів і людей.

Щороку в Китаї виробляється кілька мільйонів одиниць трициклів різних типів і обсяги виробництва продовжують рости, особливо електричних моделей.


Що можна перевозити за допомогою трициклів «Геркулес»?

Вантажопідйомність трициклів «Геркулес» залежить від моделі і може становити від 200 кг до однієї тонни.

Практично всі моделі трициклів ГЕРКУЛЕС пропонуються в різних варіантах комплектації. Моделі можуть бути відкритого типу і закритого (з тентом або кабіною). Трицикли використовуються у всіх областях малого і середнього бізнесу, великими підприємствами, службами доставки, в пересувній торгівлі, комунальними службами, фермерськими господарствами, заводами, портами. Підходять для перевезення будматеріалів (категорія FMCG і т.д.), сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та інших вантажів.

Сфера застосування трициклів обмежується тільки їх вантажопідйомністю.


У чому перевага трициклів «Геркулес» перед вантажними автомобілями?

Головна перевага-це їх ціна і економічність. Найбільш «витривалі» моделі, здатні перевозити вантажі вагою близько тонни і споживати від 3,5 літра палива на 100 кілометрів шляху. Мінімальні витрати палива вантажним автомобілем при аналогічній завантаженні становить 8 літрів на 100 кілометрів. Таким чином, при нинішніх цінах на бензин, економія складе близько 5 у.о. на 100 кілометрах. Крім того, в модельному ряду трициклів «Геркулес» є електричні версії, здатні перевозити вантажі вагою до 500 кг. Трицикли «Геркулес» прості в обслуговуванні, а комплектуючі для них коштують у кілька разів дешевше, ніж для вантажних автомобілей.


Автомобіль – це комфорт, надійність і прохідність. Чи здатний забезпечити те ж саме трицикл «Геркулес»?

Трицикл «Геркулес» – вид транспорту, орієнтований на практичність і економічність. В асортименті ТМ ГЕРКУЛЕС пропонуються моделі різного типу: вантажні триколісні мотоцикли і моделі з Напівкабіна і повноцінної кабіною. Наприклад, модель Геркулес J7 250 має повноцінної кабіною для двох чоловік, з кермом як у автомобіля і коробкою передач автомобільного типу. Наявність в кабіні грубки, дозволяє експлуатувати Геркулес J7 250 круглий рік.

Даний транспорт при правильному дотриманні режиму допустимої вантажопідйомності, максимальної швидкості і т.д., здатний справлятися з усіма тими ж завданнями, які ми ставимо перед вантажним автомобілем.


Скільки коштує трицикл «Геркулес»?

Ціна трицикла залежить від його моделі і комплектації. Вартість варіюється від 30 до 130 тисяч гривень. «Геркулес» пропонує широкий модельний ряд і великий діапазон додаткових опцій. Це транспорт з бензиновим або електродвигуном, відкритий або закритий (з кабіною або тентом), з гідравлічним самоскидом, з будкою або термобоксах.

Для порівняння, ціна базової моделі вантажного трицикла «Геркулес J7 250» становить 112 750 гривень. Це в 4 рази менше, ніж ціна за новий бортовий вантажівка на базі автомобіля «Газель», який зараз доступний на ринку України.

Геркулес J7 250ГАЗ (Газель) Крім високої ціни і великої витрати палива, обслуговування і ремонт у «Газелі», буде так само в рази більше, ніж аналогічні витрати на трицикл «Геркулес J7 250». Якщо вам необхідно перевозити по місту вантажі вагою до 1 тонни, то трицикл «Геркулес J7 250» значно заощадить ваші кошти і ефективно виконає поставлені завдання.

Трицикли «Геркулес» можуть виступати повноцінною альтернативою вантажних автомобілів в сфері малого та середнього бізнесу. Це відмінне доповнення до приватного автопарку – можливість перевозити вантажі вагою до однієї тонни. Трицикли «Геркулес» – вірне рішення для тих, хто замислюється про виправданою економії та ефективності свого бізнесу.

Геркулес