Трициклы Геркулес


Мототехніка ГЕРКУЛЕС – відмінна якість за доступною ціною!


Основний напрямок діяльності TM «ГЕРКУЛЕС» – організація дилерської мережі в Україні з продажу вантажних трициклів, запчастин і аксесуарів. Ми працюємо з мототехнікою на українському ринку з 2003.

Під ТМ «ГЕРКУЛЕС» в Україні представлена ​​продукція відомих китайських виробників, яка експортується більш ніж в 70 країн світу, якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами якості, вся техніка ТМ «ГЕРКУЛЕС» сертифікована в Україні.

Принципом розвитку TM «ГЕРКУЛЕС» є турбота про інтереси наших клієнтів, як покупців, так і партнерів.

Наші дилери знаходяться у всіх регіонах України, і їх кількість зростає, так як ми надійний партнер. Своїм дилерам ми надаємо допомогу в організації методів продажів, сервісного обслуговування, рекламну продукцію. Наша мета максимально задовольнити потреби українських покупців мототехніки різних вікових груп, а саме доступні ціни, висока якість, сучасні дизайн, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Розширюючи асортимент пропонованої продукції, максимально враховуються запити потенційних покупців, пропонуються різні моделі, як за ціною, так і для різних вікових груп. На всю мототехніку надається гарантія.

Мототехніка TM «ГЕРКУЛЕС» добре себе зарекомендувала на українському ринку, і ми весь час розширюємо асортимент.

Геркулес