Трициклы Геркулес


Новинка – трицикл J12

Представляємо вашій увазі новинку – трицикл J12 від ТМ ГЕРКУЛЕС. Головна її відмінність від інших електричних моделей – наявність повноцінної кабіни з пічкою.

Технічні характеристики аналогічні Т3: електромотор потужність 2200 Ватт, акумулятор ємністю 120 Ач, 72В, пробіг на одному заряді – до 60 км. Так само є знижує передача, для подолання крутих підйомів. Вантажопідйомність залишилася до 600 кг і як завжди відкидаються всі борти для максимальної зручності доступу. А ось система гальм змінилася – тепер у них гідравлічний привід.

Кабіна – досить продумана і функціональна: є обігрівач салону, люк і вікна відкриваються для вентиляції в жарку пору, обдув лобового вікна для уникнення запотівання. Кабіну можна замкнути на замок, а на дверях є речові ящики, куди можна покласти необхідні речі, які залишаться в швидкому доступі. зручна і бистрочітаемая приладова панель з цифровим вольтметром, освітлення салону, магнітола з радіо, USB і слотом для карт пам’яті. Великі вікна і зручно розташовані дзеркала дають відмінний огляд навколо трицикла. Лінзованной передні фари відмінно висвітлюють дорогу в темний час доби.

Електричний трицикл Геркулес J12 – відмінний помічник на кожен день!

Геркулес