Трициклы Геркулес


Мобільна кав’ярня на базі Геркулес J7 250

Пропонуємо вашій увазі варіант використання моделі трицикла Геркулес J7 250 для відкриття мобільної кав’ярні.

В Європейських країнах і в країнах Азії, моделі типу Геркулес J7 250 дуже активно використовуються для вуличної торгівлі.

Наприклад, в Китаї щороку проводиться на внутрішній ринок за кілька мільйонів моделей типу Геркулес J7 250 від різних китайських виробників. У Європі виробник подібної техніки один – це компанія Piaggio і їх модель триколісного мототріцікла Piaggio APE різних модифікацій.

У багатьох країнах Європи можна побачити цю техніку, яку використовують в службах доставки, магазини для підвозу товару, але дуже часто як транспорт для мобільної кав’ярні. На площах, в парках, біля бізнес центрів, навіть всередині великих торгових центрах можна побачити мобільні кав’ярні на базі Piaggio APE.

Основна причина використання трициклів для мобільних кав’ярень – це їх невисока ціна в порівнянні з автомобілями, економічність, простота у використанні і експлуатації, невеликі габарити. Ось один із прикладів використання трицикла типу Геркулес J7 250 одній компанії з Бельгії, для мережі мобільних кафе, в яких покупцям пропонують не тільки каву, але і тістечка.

https://vroomvroomcoffee.com


Геркулес