Трициклы Геркулес
Купити в кредит

ГЕРКУЛЕС ELECTRO Li-Ion

Технічні характеристики

ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА (V/W) 60 / 1000
РЕКОМЕНДОВАНА МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ (км/ч) до 31
РЕКОМЕНДОВАНЕ МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (кг) до 500
РОЗМІРИ (мм) 3000х1100х1720
РОЗМІРИ КУЗОВА (мм) 1530×1020
БАТАРЕЯ (V/Ah) 60/60, Літієва
ЗАРЯДКА АКУМУЛЯТОРА (км. пробігу) до 60
ЧАС ЗАРЯДКИ БАТАРЕЙ (г) 4-6
ГАЛЬМА (ПЕРЕДНІ / ЗАДНІ) барабанні
РОЗМІР КОЛЕС (ПЕРЕДНІ / ЗАДНІ) 80/100-14 / 3,75-12
ВАГА (кг) 280
ЦІНА ЦІЄЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ЗІ СКЛАДУ (грн.)

Ціна без врахування вартості доставки по Україні!

Очікується
Додаткові опції

Козирок від сонця - 3 300 грн.

Тент на кузов - замовляється окремо на вимогу покупця.

Геркулес ELECTRO Li-Ion – всім знайома модель трициклу, але тепер із літієвим акумулятором. Це дозволило збільшити максимальну швидкість і дальність пробігу на одному заряді.

Основна частина залишилася від “класичної” ELECTRO. Так, є лава для пасажирів ззаду, всі відкидні борти, вантажопідйомність 400 кг. Тримач для телефону перед водієм, простота керування, знижувальний редуктор. Зміни торкнулися лише силової установки. Літієвий акумулятор об’ємом 60 Ач дозволяє проїхати тепер до 60 км пробігу на одному заряді, а електродвигун потужністю 1000 Ватт розганяє трицикл до 45 км/год.

За своїм типом модель Геркулес ELECTRO Li-Ion – це робоча конячка на кожен день, яка вірою і правдою буде служити вам, але який потрібно не забувати заряджати. За допомогою Геркулес ELECTRO Li-Ion можна підвозити різні товари в магазини та на ринки, а також для виконання сервісних робіт (установка кондиціонерів, ремонтні роботи, підвезення стрій матеріалів).

Трицикли Геркулес – надійний помічник щодня.


Для управління даним транспортним засобом необхідна наявність прав категорії А1. Даний транспортний засіб призначений для пересування по дорогах загального користування і пройшло сертифікацію. Покупцеві надається весь пакет документів для реєстрації ТЗ в сервісному центрі МВС (МРЕВ).


Модификації моделі ГЕРКУЛЕС ELECTRO Li-Ion

Геркулес