Трициклы Геркулес

ГЕРКУЛЕС PK-4 Electro

Технічні характеристики

ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА (V/W) 60 / 2200
РОЗМІРИ (мм) 3500x1220x1750
РОЗМІРИ КУЗОВА (мм) 1920x1130
БАТАРЕЯ (V/Ah) 60 / 120 Кислотні
ЗАРЯДКА АКУМУЛЯТОРА (км. пробігу) 60
ЧАС ЗАРЯДКИ БАТАРЕЙ (г) 6-8 годин
ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ (кг) 500
ГАЛЬМА (ПЕРЕДНІ / ЗАДНІ) Барабанні
РОЗМІР КОЛЕС (ПЕРЕДНІ / ЗАДНІ) 4.00/12- 4.5/12
ВАГА (кг) 590
ЦІНА ЦІЄЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ЗІ СКЛАДУ (грн.)

Ціна без врахування вартості доставки по Україні!

Очікується
Безготівковий розрахунок, ціна з ПДВ

ГЕРКУЛЕС PK-4 Electro – це електричний вантажний трицикл з кабіною.

На модель ГЕРКУЛЕС PK-4 Electro встановлений електродвигун потужністю 60V 2200W, трансмісія автомат, задня швидкість, з редуктором, батареї потужністю 120Ah. Зараз в Китаї з’являється безліч моделей подібного типу, їх активно використовують в містах та сільській місцевості для перевезення не великих і не дуже габаритних вантажів, від сільгосппродукції, будівельних матеріалів, до перевезення людей.

За своїм типом модель ГЕРКУЛЕС PK-4 Electro – це робочий кінь на кожен день, який вірою і правдою служитиме вам, але якого потрібно не забувати зарядити.

ГЕРКУЛЕС PK-4 Electro можна підвозити різні товари в магазини і на ринки, а так само для виконання сервісних робіт (установка кондиціонерів, ремонтні роботи, підвезення будматеріалів).


Для управління даним транспортним засобом необхідна наявність прав категорії B1. Даний транспортний засіб призначений для пересування по дорогах загального користування і пройшло сертіфікацію. Покупцеві надається весь пакет документів для реєстрації ТЗ в сервісному центрі МВС (МРЕВ).