Трициклы Геркулес
Купити в кредит

ГЕРКУЛЕС J10

Технічні характеристики

ОБ'ЄМ ДВИГУНА (куб.см.) 1000
ВИТРАТИ ПАЛИВА (л/100 км) 6
РЕКОМЕНДОВАНА МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ (км/г) 80
РЕКОМЕНДОВАНЕ МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (кг) 1400
РОЗМІРИ (мм) 4600x1500x1900
РОЗМІРИ КУЗОВА (мм) 2510х1420
ТИП ДВИГУНА 1-циліндр, 4-х тактний, водяне охолодження
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ (л.с.) 40/5000
ЗАПАЛЮВАННЯ CDI
КОРОБКА ПЕРЕДАЧ 4-ти ступінчаста + реверс, редуктор понижувальною і підвищувальною передачею
ЗАПУСК ДВИГУНА електростартер
ГАЛЬМА (ПЕРЕДНІ / ЗАДНІ) Барабанні гідравлічні з вакуумним підсилювачем
РОЗМІР КОЛЕС (ПЕРЕДНІ / ЗАДНІ) 5.50/13
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА (л) 33
ВАГА (кг) 880
ЦІНА ЦІЄЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ЗІ СКЛАДУ (грн.)

Ціна без врахування вартості доставки по Україні!

Очікується
Безготівковий розрахунок, ціна з ПДВ

ГЕРКУЛЕС J10 – це нова модель трицикла в модельному ряді трициклів ГЕРКУЛЕС з кабіною.

ГЕРКУЛЕС J10 – це не модифікація моделі ГЕРКУЛЕС J7 250, це окрема модель, можна сказати старший брат, у якого 4-х циліндровий автомобільний двигун об’ємом 1 літр (1000 см. куб .), з водяним охолодженням, комфортніша кабіна більшого розміру, автомобільна коробка передач і роздавальна коробка з знижувальними і підвищувальними передачами, кузов розміром 2600×1415, колеса більшого розміру і вантажопідйомністю 1400 кг.

ГЕРКУЛЕС J10 – це практично повноцінний автомобіль, але на триколісному шасі, є модифікації цієї моделі із задніми спареними колесами, а так само з кузовом більшого розміру. Даний тип моделі дуже популярний в країнах Азії і Китаї, там в сільській місцевості такі моделі замінюють автомобілі, так як на них перевозять все, від сільгосппродукції, будматеріалів, до перевезення людей, використовують як мобільні торгові точкі.

ГЕРКУЛЕС J10 можна використовувати не тільки в сільській місцевості, а й у містах, дана модель трицикла прекрасно підійде для перевезення різних вантажів вагою до 1500 кг, можна підвозити різні товари в магазини і на ринки, а так само для виконання сервісних робіт (установка кондиціонерів, ремонтні роботи, підвезення будматеріалів).


Для управління даним транспортним засобом необхідна наявність прав категорії B1. Даний транспортний засіб призначений для пересування по дорогах загального користування і пройшов сертіфікацію. Покупцеві надається весь пакет документів для реєстрації ТЗ в сервісному центрі МВС (МРЕВ).Геркулес