Трициклы Геркулес


Електричні трицикли – оптимальне рішення для адресної доставки!

На 2018 рік за даними деяких інтернет видань, починаючи з 2009 року, виручка китайських інтернет-магазинів зросла з 33 мільярдів євро до понад 500 мільярдів євро (вже в 2017 році). А в Німеччині доходи від онлайн-покупок виросли з 21,1 мільярда євро до 44 мільярдів євро за той же проміжок часу. У більшості країн онлайн-шопінг продовжує зростати з кожним роком, і разом з цим зростає попит на кур’єрську і експрес-доставку. Компанії, що працюють в сфері доставки, постійно експериментують і шукають оптимальні рішення докладніше.

А що в Україні?

В Україні зараз в службах доставки використовують велосипеди,

скутери, рідше мотоцикли

і різні варіанти автотранспорту.

У кожного з в них є свої плюси і мінуси:

  • Велосипеди і мопеди мобільні і пробкоусточіви в умовах міста, але можуть перевозити мало вантажів за один раз (до 20 кг максимум), беруть мало заявок (якщо це не пошта), і не підходять для далеких поїздок, а підходять для дрібних доставок типу кореспонденції або фастфуду.
  • Автотранспорт – може їхати далі, бере більше вантажу і більше заявок, але дорогий в обслуговуванні, вимагає палива, немобільний в годину пік і на вузьких вуличках, в центрах міст де багато пішохідних зон. Це означає, вартість доставок на ближні відстані буде на рівні поїздки на таксі.

Якщо говорити про доставку продуктів з супермаркету і промтоварів по інтернет замовленнями – все не так просто. Адже звичайному кур’єру на велосипеді або скутері, для того щоб зробити доставку на 10 адрес, доведеться 10 раз їхати до одержувача і назад в магазин. А якщо доставка буде дуже великий – вони і зовсім не зможуть відвезти її, адже вона просто не поміститься.

Таким чином, для виконання великої кількості замовлень доводиться наймати багато кур’єрів, яким потрібно платити зарплату, щоб виконати всі заявки.

Але, є готове альтернативне і ефективне рішення, яке вже багато років працює в Китаї – це електричний трицикл (три колеса). Електричний трицикл в Китаї – це одна з широко поширених робочих конячок китайських служб доставки.

У Китаї за допомогою електричних трициклів роблять дуже багато – доставляють пошту, інтернет покупки, продукти з супермаркетів і ринків, воду, а комунальні служби міст використовують для прибирання вулиць, вивезення сміття та збір вторсировини.

Транспортні оператори високо цінують їх за здатність долати більшість пробок і доставляти невеликі вантажі по багатолюдним, а іноді і по дуже вузьких вулицях китайських міст. За рахунок використання Електротрицикл в адресній доставці, китайським компаніям вдалося домогтися дуже низьку собівартість однієї самої доставки, в результаті більшість доставок адресні, а не до відділення. Їх автопарки налічують сотні тисяч одиниць Електротрицикл, які обслуговують відділення на районі, виконуючи адресну доставку.

Використовуються різні модифікації моделей – закриті і відкриті кабіни, важкі і легкі вантажні фургони, з закритими будками, термобудка і навіть з рефрижераторами. Триколісний техніка стала оптимальним рішенням і найкращим вибором в сфері доставки товарів і послуг в містах Китаю за останнє десятиліття. Сьогодні в Китаї на електричні трицикли здійснюють близько 90% всіх адресних доставок, причому кожен водій доставляє в середньому 300-360 кг вантажів щодня.

Основні переваги використання електричних трициклів для адресної доставки:

  1. Низька ціна в порівнянні з автомобільним транспортом, ціна на рівні з мототранспортом. Окупається такий транспорт за кілька місяців.
  2. Самі мінімальні витрати на обслуговування і експлуатацію (дешевше тільки догляд за велосипедом).
  3. Пробіг на повній батареї 30-40 км, який можна збільшити, встановивши батареї більшої потужності або другий комплект батарей. Повний заряд батарей буде коштувати 20-40 грн в день, в залежності від потужності моделі і тарифу – це ніщо в порівнянні з витратами на бензин.
  4. Вантажопідйомність до 600 кг, що дозволяє виконати більшу кількість заявок на районі, не повертатися за кожним замовленням «на базу». Висока ефективність при доставці продуктових замовлень з супермаркету прямо до дверей замовника.
    6.Маневренность і компактність дають можливість проїжджати там, де вузько, заїжджати у двори, проїжджати по тротуарах, паркуватися там де не може автотранспорт.
  5. Простота в управлінні: не потрібно великого досвіду водіння, необхідні водійські права категорії А1 (як для скутера). Це означає, що для роботи на Електротрицикл не потрібні висококваліфіковані кадри, підготовка і навчання не вимагають багато часу, можна залучати студентів.
  6. Можливість вибрати комплектацію і модель Електротрицикл під свої вимоги і завдання.

А що в іншому світі?

У той час, як в Китаї електричні трицикли використовуються вже давно, європейські міста заново відкривають для себе вантажний трицикл – як новинку в доставці по місту. У порівнянні з китайськими споживачами, європейські клієнти як і раніше отримують велику частину своїх посилок за допомогою класичного вантажівки.

Однак ситуація змінюється: два найважливіших гравця на ринку доставки DHL і UPS, а також стартапи, такі як Velogista або VeloCARRIER, увійшли в бізнес з доставки вантажів за допомогою вантажних триколісних електричних велосипедів і електричних вантажних три циклів докладніше.

Щоб максимально використовувати потенціал триколісних транспортних засобів, сектор доставки в Німеччині також експериментує з новими бізнес-моделями і логістичними концепціями: яскравими прикладами є ініціатива UPS Rolling Laboratory або проект City-Hub і Cubicycle, представлений DHL. Обидві компанії встановили, так звані мікро-склади, які зберігають пакети в зоні обслуговування Електротрицикл.

UPS провела польові випробування електричних трициклів для адресної доставки по району, які показали, що один електричний трицикл може замінити три звичайних вантажівки для доставки в день. Заміна трьох таких вантажівок з дизельним двигуном на електричні вантажні три цикли, дозволила б скоротити споживання палива приблизно на 32 літра в день, що не тільки дозволило б заощадити на експлуатаційних витратах, але й забезпечило б екологічну альтернативу, яка могла б заощадити до 25,5 тонн викидів CO2 в рік!

Англійська Royal Mail і Ірландська пошта, так само почали експериментувати з електричними трицикли.

При своїй уявній простоті ціни на дані моделі електричних велотріціклов для служб доставки коливається від 7000 до 10 000 Євро, що дорогувато для такого виду транспорту! Експериментуючи з педальними версіями компанії хотіли піти від необхідності сертифікувати, реєструвати даний транспортний засіб і мати права на його водіння – все це не потрібно робити якщо модель мала педалі, двигун 250W і швидкість до 25 км на годину. Все змінилося восени 2019 року, коли в Німеччині прийняли нові закони і правила регулюють вимоги до електротранспорту виїжджає на дороги загального користування. За новими правилами сертифікувати потрібно весь електротранспорт, які їздить по міських вулицях, навіть електросамокати і необхідність їх реєструвати. Австралійська, Ново Зеланская і Фінська поштові служби використовують модель електро трицикла KYBURZ DXP

Прикладів ще багато, зараз багато компаній і цілі галузі проводять експерименти і співпрацюють з різними Сартапамі по створенню та вдосконаленню моделей техніки для доставки і не завжди успішні. Світові корпорації люблять стартапи, але їх гри в стартапи часом терплять фіаско в гонці за досконалістю і технічним ноу-хау, втрачається доцільність і економія. Тут головне знайти золоту середину, ефективності, вартості обслуговування і ціни самої техніки. Наприклад, відомий на весь світ проект Deutsche Post стартап StreetScooter електро вантажівок для доставки пошти вирішили закрити, так як проект став збитковим і Deutsche Post несе великі збитки (докладніше)

І тим не менше електро трицикли рулять – це самі не дороге і ефективне транспортний засіб для адресної доставки на даний момент в світі! На жаль, деякі компанії, а також особи приймають рішення, що визначають політику розвитку компаній, як і раніше недооцінюють потенціал вантажних трициклів в адресній доставці, не дивлячись на успішний світовий досвід. Використання електричних трициклів дозволить забезпечувати міську логістику екологічно безпечним і економічно ефективним способом. Зокрема, при розгляді більш точного планування маршрутів доставки, використовуючи нові інтернет технології, електричні вантажні трицикли можуть стати оптимальним рішенням і найкращим вибором в сфері доставки товарів і послуг в містах.

Електричні трицикли доступні тепер і в Україні! Представляємо вашій увазі електричні трицикли Геркулес, як альтернативу вело, мото та автотраспорт для використання в адресній доставці товарів і послуг.

Трицикли Геркулес 14 років на ринку України! Є широкий асортимент моделей трициклів і їх модифікацій. Забезпечуємо гарантію і технічну підтримку.

Якість трициклів Геркулес підтверджено часом і позитивними відгуками наших клієнтів!

Електричні трицикли Геркулес – найкраще рішення для доставки вантажів в міських умовах з обслуговування поштових відділень, доставки промтоварів і продуктів харчування в рамках міських районів.

Трицикли Геркулес пропонуються в різних модифікаціях – це моделі з різною потужністю двигуна, потужністю батарей, моделі з кузовом або будкою, термобудка, можливо різне розташування дверей і так далі. Ми допоможемо підібрати вам модель під ваші вимоги!

Ви ставите завдання – ми їх вирішуємо!

Геркулес