Трициклы Геркулес


Електричні трицикли Геркулес та етнопарк Нью-Васюки

Безшумна, практична та економічна саме такими словами зазвичай описують техніку торгівельної марки Геркулес. У етнопарку Нью-Васюки перші трицикли, вірніше трицикл Геркулес WJ 160 з’явився рік тому, але вже через рік була придбана наступна модель Т3, з великим кузовом та ресурсом батареї.

У великому господарстві етнопарку маленькі, але сильні та спритні електричні помічники, допомагають вирішувати важливі питання: допомога в перевезенні свіжоскошеної трави, годування тварин, перевезення піску, будівельних матеріалів та продуктів харчування. За кілька годин, які ми гостювали в Нью-Васюки зелений кузов Геркулеса, нам постійно попадався на очі, але абсолютно не був помітним відвідувачам, тому що тихий і невеликий. (кадр со спящим ребенком и мимо проезжающим трициклом).

Вантажопідйомність до 600 кг., можливість відстібати борти та перевертати кузов як самоскид, зручність і простота обслуговування, що може бути краще, коли хочеш зосередитися на догляді за тваринами і забезпеченні якісного відпочинку відвідувачам і зовсім не хочеш думати, де знайти потрібну запчастину або у кого обслуговувати допоміжну техніку.

Якщо для вас як керівника пріоритетним є комфортна безперебійна робота всіх служб, економія і звичайно ж, відповідність останнім екологічним тенденціям, придивіться до трицикли Геркулес.

Майбутнє за тими, хто вміє рахувати гроші і піклується про здоров’я планети.

Трицикли Геркулес надійний помічник для вашого бізнесу.

Тел: +380957598820

Модель: hercules.net.ua

Геркулес