Трициклы Геркулес


Електрична техніка для кур’єрських служб

Представляємо Вашій увазі серію Delivery – електрична техніка для кур’єрських служб. Техніка цієї категорії відрізняється великими пробігами на одному заряді. Серія представлена автомобілем, трициклом і двома скутерами – ця техніка сертифікована, отже вона ставиться на облік в МРЕВ, завдяки чому техніку і водія можна застрахувати. А також електровелосипедом, який для управління не вимагає прав. З нього, з кур’єрського велосипеда, і почнемо.

VEGA LAMA Delivery – електровелосипед обладнаний двома акумуляторами, може проїхати на одному заряді до 60 КМ. У рух приводиться електродвигуном потужністю 500 Ватт. За водієм вантажна платформа для установки боксу або термосумки. Ідеально підійде для доставки корреспондеціі, фаст-фуду або невеликих посилок.

VEGA CITY CAT DELIVERY – кур’єрський електроскутер з двома варіантами комплектації. Обидва варіанти мають 2 літієвих акумулятора, на одному циклі заряду яких скутер проїде до 120 кілометрів, об’ємний бокс ззаду і платформа для термосумки спереду. Відмінності – мотори, у одного це один мотор-колесо на 1500 Ватт, у другого – 2 мотор-колеса сумарною потужністю 2000 Ватт.

Трицикл ГЕРКУЛЕС WJ160 Delivery – єдиний представник техніки ГЕРКУЛЕС в лінійці. Технічно це той же класичний WJ 160, за винятком однієї важливої особливості: акумулятор. На кур’єрській версії електричного трицикла встановлено літієвий акумулятор, на одному заряді якого він здатний проїхати до 60 км. Об’ємна вантажна будка ззаду вмістить в себе досить великі посилки, маневреність і компактні розміри дозволять легко заїжджати в будь-вузькі двори, куди звичайний автомобіль пропихався б з труднощами.

Флагман лінійки – електромобіль VEGA MARIO DELIVERY. До руху цей кур’єрський автомобіль приводить електромотор потужністю 4 кВт, що живиться від літієвого акумулятора, одного заряду якого вистачає до 80 км пробігу, так само є можливість встановити другу батарею. Швидка зарядка повністю «наповнює» акумулятор за 2 години. Об’ємний вантажний відсік вміщує багато посилок, а для комфорту водія є обігрівач салону і кондиціонер. MARIO DELIVERY – ідеально підійде для адресної доставки посилок кур’єрськими службами.

Кур’єрська техніка VEGA і ГУРКУЛЕС – надійний помічник для будь-якого кур’єра.


Геркулес