Трициклы Геркулес


Тест-драйв: Cамоскидний Геркулес J7 250

Геркулес J7 250 – модель трицикла з автомобільною кабіною, яка комплектується різними варіантами виконання вантажної частини: звичайний кузов, термобокс, будка, самоскид.

Саме самоскидний варіант ми сьогодні спробуємо. Для цього ми звернулися на перевалочну базу ПП «Оголюк», яка займається продажем піску, щебеню, цементу і знаходиться в смт. Олександрівка на вулиці Перемоги 2Г.

Вантажопідйомність трицикла – до тонни, так що бульдозер завантажив нам рівно 983 з половиною кілограмм піску і ми вирушили в дорогу.

Завантажений до упору цей трицикл відчуває себе на дорозі цілком комфортно, а завдяки додатковому редуктору ГЕРКУЛЕС J7 без проблем долає круті підйоми.

З підйомом кузова так само не виникає проблем, достатньо лише включити вал відбору потужності, передачу і потягнути важіль підйому кузова. Система без проблем працює, практично не помічаючи вантажу. І при опусканні спрацюють механізми захоплення заднього борту, які не дадуть йому розкритися на ходу.
В цілому – трицикл Геркулес J7 250 впорався з перевезенням тонни піску на відмінно, так що він стане справжнім помічником для вашого бізнесу!

Геркулес